הפניקס: הטבה כספית בביטוח המקיף לרכב לתקיני המפתח הדיגיטלי Mobile-Key מבית COBRA

ביטוח הרכב הכי זול ניתן לנהג זהיר. לאור העלייה בגניבות הרכב, זה אומר גם מפתח דיגיטלי. מהיום הפניקס תעניק הטבה כספית בביטוח מקיף למתקיני Mobile-Key

אנחנו נרגשים לעדכן שחברת הביטוח הפניקס הודיעה כי תעניק הטבה כספית בביטוח המקיף לרכב, לנהגים בעלי מערכת Mobile-Key – המפתח הדיגיטלי של COBRA. מהלך זה אינו מפתיע ואפילו מתבקש ככל שהולכת וגדלה המגמה העולמית של דיגיטציית הרשאות מאובטחת וחיים ללא מפתח. המפתח הדיגיטלי Mobile-Key נחשב אלטרנטיבה בטיחותית מתקדמת, המייתרת את הצורך בשימוש בשלט הרכב המקורי. מטרתנו היא לצייד כמעט כל רכב במערכות שליטה מרחוק במנעולים, פיצ'ר שכיום קיים באופן מובנה רק בשוק מכוניות היוקרה, או בדגמים מתקדמים טכנולוגית כמו אלו של טסלה. 

הנחה בביטוח הרכב: חברת הפניקס תעניק הטבה כספית בביטוח המקיף לרכב למחזיקי המפתח הדיגיטלי של COBRA

כל רוכש מערכת Mobile-Key יהנה מהטבה כספית בביטוח מקיף לרכב בהפניקס, אחת מחברות הביטוח הוותיקות והנחשבות בישראל. שיתוף פעולה זה הוא הבעת אמון בטכנולוגיה המתקדמת שמציגה Mobile-Key לנהגים.

מפתח דיגיטלי לרכב שפותח גם הנחה בביטוח לרכב

Mobile-Key מביאה בשורה לשוק ה-After Market המשגשג ומאפשרת לרכבים ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת המדמה את פעילותו של השלט המקורי באפליקציה ייעודית, מבלי לבטל את יכולות השלט המקורי. מערכת Mobile-Key מציגה יכולות אבטחה גבוהות ומאפשרת פתיחה ונעילת דלתות הרכב מהנייד, תורמת לביטחונו של הנהג, מבטלת את החשש מאיבוד מפתחות הרכב ואף מייתרת את הצורך בשכפול שלט הרכב באלפי שקלים.

המערכת של Mobile-Key מאובטחת במיוחד ומאפשרת שכפול דיגיטלי של מפתחות, ללא העלות הכרוכה בשכפול מפתח פיזי, והענקת והסרת הרשאות מפתח ישירות מהסמארטפון שלכם. 

רעות דיין מזרחי, מנכ"לית חברת COBRA מסרה "שיתוף פעולה זה מהווה נקודת פריצה משמעותית להגברת המודעות באשר לרמת אבטחתו הגבוהה של המפתח הדיגיטלי ואנו מברכים על כך. כשחקן מרכזי בשוק ה-after market העולמי, אנו מציעים מוצר שניתן להטמיעו כמעט בכל רכב בעלות נמוכה וליהנות מחווית משתמש נוחה ומאובטחת". 

H2 מה שבטוח: מפתח דיגיטלי לרכב יותר מאובטח

מחקר של Pointer מקבוצת PowerFleet לאיתור והשבת כלי רכב גנובים, מצא כי בחצי הראשון של 2022 חל גידול של 145% בגניבות רכב ביחס לשנת 2021. 

מדגם נוסף מאת חברת איתורן מצא כי העלייה החדה בגניבות רכבים נובע ממחסור מתמשך בשוק חלקי החילוף לרכב. לפי המדגם של איתוראן אשר מנה 700,000 רכבים, כ-35% מכלל ניסיונות הגניבה היו בתקיפה אלימה של הרכב על ידי החלפת מחשב הרכב, 15% אחוזים מאירועי הגניבה מפתח הרכב נמצא ברשות הגנב, ו-10% מהרכבים הגנובים פשוט נגררו או הועמסו מזירת האירוע. לרוב הישראלים אין חניה פרטית מאובטחת בה ניתן להחנות את הרכבים המשפחתיים ולהיות רגועים. אז מה אפשר כן לעשות?

המגמה של כניסה מאובטחת ללא מפתח נפוצה בתחומים רבים בחיינו כבר ואכן, שוק המפתחות הדיגיטליים מתפתח ונראה שבשנים האחרונות גם בעולם הרכב גילו את הפוטנציאל שלו. אחת מאותן יכולות היא סיוע בהפחתת שיעור גניבות הרכב – מה שהופך את המפתח הדיגיטלי של Mobile-Key ודומיו לנחשקים גם בעיני חברות ביטוח הרכב, והן מחזרות אחר נהגים הממגנים את רכבם מפני גניבה.

הפניקס מצטרפת למגמה העולמית ומציעה הטבה בביטוח המקיף למחזיקי המפתח הדיגיטלי Mobile-Key,  אשר מאפשר יכולות לשתף ולבטל את מפתחות הרכב עם עד 5 משתמשים בכל זמן נתון, מה שמבטיח שמפתחות הרכב יסתובבו פחות בין אנשים שונים וכך הרשאת הגישה לרכב מאובטחת יותר. 

Mobile-Key פותחים את דלתות הרכב לעולם מתקדם יותר

בכל תחומי החיים ניתן לראות כיום מעבר לחיים ללא מפתחות פיזיים. מפתחות דיגיטליים הם מאובטחים, אינטואיטיביים יותר ומפחיתים את הסירבול הכרוך בנשיאת צרור מפתחות או שכפולים יקרים. עולם הרכב עושה קפיצות טכנולוגיות משמעותיות בעשור האחרון, דבר המאפשר הכנסת מערכות מתקדמות וחכמות יותר לרכב בהרבה פחות מאמץ וכסף לנהג. כיום כדי להנות מפיצ'ר כמו מפתח דיגיטלי לרכב, אתם לא חייבים לנהוג בב.מ.וו או טסלה חדשות – תפעול מרחוק של הרכב באמצעות אפליקציה מתאפשר היום כמעט מכל רכב באמצעות Mobile-Key, המפתח הדיגיטלי מבית COBRA.

ביטוח מקיף לרכב: הכי זול לנהוג בטוח

חברות ביטוח רכב מחזרות אחר נהגים שברכביהם מותקנות מערכות בטיחות ואבטחה היות וסטטיסטית הם מעורבים פחות בתביעות ביטוח – בין אם בשל גניבה או תאונה. ביטוח מקיף מגן פיננסית עלינו הנהגים מגניבה, אך בהתאם, מדובר בביטוח יקר יותר מביטוח חובה או צד ג' לבדו. הנחות בביטוח מקיף לרכב יכולות להיות משמעותיות ולרוב חברות הביטוח יש נקודה חמה בלב לנהגים מיטיבי דרך, הממעטים להפעיל את הביטוח ומקפידים להצטייד במערכות אבטחה לרכב. 

Cobra היא חברה ותיקה בעולם הרכב הפועלת למעלה משלושה עשורים ומובילה בתחום מערכות המיגון, מולטימדיה, נוחות ובטיחות לרכב. החברה מייצרת, מייבאת, משווקת ומתקינה מגוון רחב של מוצרי חדשנות טכנולוגית בתעשיית הרכב. החברה חרטה על דגלה את עקרון איכות המוצרים ומפיצה את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם.

נהגים זהירים לא מסתמכים רק על האלמנט האנושי. העברה של תפעול מערכות גישה והרשאה לרכב אל הסמארטפון מפחיתה את הסרבול והעלות של שכפולי מפתח, את הסכנה שבהעברת מפתח תדירה ומציעה חווית נהיגה שקטה ובטוחה יותר – שמשתלמת גם לנהגים וגם לחברות הביטוח.

צור קשר

אל תשאר מאחור!

התקדם עוד היום
למפתח הדיגיטלי Mobile-Key

Smartphone
אפליקציה עמוד הבית
השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
מעוניין באפליקציה החכמה שלנו?
השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם

הגישה לאפליקציה תינתן בעת רכישת המוצר